Datça Tekne Turları
Marmaris Tekne Turu Datça Tekne Kiralama Simi adası Turları

Hakkımızda

Karaoğlu Yatçılık, yılların verdiği tecrübe ile 15 seneden günümüze kadar Kaptan ve yardımcısı ile siz değerli müşterilerine, kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam etmektedir. Yatımız Datça limanına bağlıdır. hareket yerimiz Datça limanıdır. Yatımız 15 metre uzunluğunda olup günlük ve haftalık turlar yapmaktadır. Günlük turlarda 12, yatılı turlarda 6 kişi kapasitelidir. 3 kabin, 3 duş ve 3 wc bulunmaktadır. Kabinlerimiz çift kişilik olup, 12 Kişilik yemek masası, mutfak, mutfak araç ve gereçleri mevcuttur. Kamara üzerinde yeterli sayıda güneş yataklarımız vardır.

Günlük turlarda bir çok koy gezintisi yapıp, her koyda yüzebilir ve balık avlayabilirsiniz. Öğle yemeği tur programına dahildir. Müşterilerimizin isteği üzerine, 3 veya 4 günlük mavi tur programlarıda düzenlemekteyiz. Mavi tur programlarında yiyecek ve içecekler müşterilerimiz tarafından karşılanır ve Aşçımız tarafından hazırlanır.

Hisarönü körfezinde bulunan, yeşilin ve mavinin kesiştiği, bir çok eşsiz güzellikleri olan koylara uğramaktayız. Bu koylarda dilediğiniz şekilde yüzüp, deniz ve güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. Güzergahlarımız içerisinde bulunan köylerde, kumanya alışverişimizi tamamlarken, dilerseniz bu köylerde gezinti yapabilirsiniz. Her akşam ayrı bir koyda konaklarken, sakin ve sessiz bir ortamda akşam yemeğinizi yiyebilir ve mehtabı seyredebilirsiniz.


Tur Güzergahları
Selimiye, Orhaniye, Bencik limanı, Dirsek bükü, Aktur, Bozburun ve Simi adası (yunan adası) tur güzergahlarımız içerisindedir.

Simi Adası tur programlarımız
- Özel tur programımıza dahildir. Simi adasına günü birlik ve konaklamalı turlar düzenlemekteyiz.
- Simi adasına gitmek için Yeşil Pasaport veya Schengen vizesi gerekmektedir. Belgelerinizin eksiksiz olması önemlidir.

Tekne Özellikleri
Motorumuz 150 Beygir Orijinal Ford Marin motor vardır. 400 Litre Mazot Tankı, 1,5 ton tatlı su ve 500 litre pis su tankı mevcuttur.

Rezervasyon ve Detaylı bilgi için
+090 252 712 3079 ve +090 532 483 1451 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Dilerseniz info@karaogluyachting.com adresinden bize mail atabilirsiniz.